22.05.2014 р.

22 травня 2014 року в залі засідань Луганського облводресурсів відбулося засідання колегії з питань підведення підсумків роботи водогосподарських організацій за І квартал 2014 року та планів на ІІ квартал.

 В засіданні колегії взяли участь члени колегії облводресурсів, керівники водогосподарських організацій, начальники відділів і служб обласного управління.

Основними питаннями були наступні:

1.Про підсумки діяльності експлуатаційних служб водогосподарських організацій  у І кварталі 2014 року, стан підготовки до поливного сезону і заходи щодо забезпечення сталої роботи у ІІ кварталі 2014 року.

2. Про роботу Артемівського МУВГ щодо здійснення основних напрямків діяльності та готовність до поливного сезону 2014 року.

3. Про стан виконання Галузевої угоди та колективних договорів водогосподарськими організаціями облводресурсів у 2013 році.

Основна увага доповідачів була спрямована на детальний аналіз роботи експлуатаційних служб водогосподарських організацій щодо підготовки водогосподарсько-меліоративного комплексу області до поливного сезону 2014 року, підвищення ефективності експлуатації державних меліоративних систем, розширення площ поливу сільгоспкультур, раціонального використання водних ресурсів, укріплення фінансового становища водогосподарських організацій, дотримання режиму економії енергетичних, матеріальних та фінансових ресурсів, підвищення рівня охорони праці працюючих.

По всім розглянутим питанням колегія прийняла конкретні рішення, які направлені на усунення недоліків в роботі та покращення роботи в цілому до кінця 2014 року.

Протокол колегії можна скачати тут.


 

05.05.2014 р.

Виконуючи розпорядження Кабінеиу Міністрів України від 31.03.2010 р. №777-р та Голови Луганської обласної державної адміністрації від 06.03.2014 р. №150 "Деякі питання проведення щорічної акції "За чисте довкілля" та дня благоустрою територій населених пунктів" водогосподарськими організаціями Луганского облводресурсів виконуються заходи щодо проведення у квітні-травні 2014 р. акції "За чисте довкілля".

 Проведення цих заходів розпочалося з приведення до належного санітарного стану територій виробничих баз облводресурсів, МУВГ і ГГМП, експлуатаційних дільниць, насосних станцій, прибережних смуг водних об'єктів та басейнів добового регулювання, а також з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів.

Станом на 5 травня зроблено наступне.

Площа прибраних територій склала 30,3 га; ліквідовано 23 несанкціонованих сміттєзвалищ; висаджено 396 дерев та 235 кущів; упорядковано 4,2 га газони; протяжність очищених від сміття берегів склала 6,1 км; розчищено та упорядковано 6 джерел.


  

29.04.2014 р.

 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 року №685/2006 «Про день охорони праці» водогосподарські організації Луганського облводресурсів взяли участь у підготовці та проведенні Всесвітнього дня охорони праці. Для цього був виданий наказ від 3 квітня 2014 року № 54 "Про проведення заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні" та затверджені заходи, присвячені Дню охорони праці за темою "Безпека і здоров’я при використанні в роботі хімічних речовин", згідно яких виконано наступне.

Створена робоча група для належного проведення заходів. Проведений щорічний весняний огляд стану охорони праці дільниць, насосних станцій, виробничих підрозділів. Виконані роботи по благоустрою територій насосних станцій, приведені в належний санітарний стан робочі місця та побутові приміщення. На робочих місцях слюсарів, зварювальників, механізаторів проведена перевірка правильності використання небезпечних хімічних речовин та наявність і застосування  засобів індивідуального захисту.

Проведені лекції з працівниками управлінь за участю  страхового експерта з охорони праці  фонду соціального страхування від  нещасних випадків на виробництві і спеціалістами Луганської державної екологічної інспекції  на тему "Поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами" та «Нешкідливі і безпечні умови праці під час дії шкідливих речовин – запорука здоров’я працюючих» В обласному управлінні відбулася зустріч керівництва обласного управління з провідними спеціалістами з охорони праці підвідомчих управлінь для обміну досвідом в роботі служб охорони праці і обговорення низки питань.

24.03.2014 р.

 

22 березня 2013 року під гаслом «Вода та енергія» водогосподарськими організаціями облводресурсів проведено низку заходів, направлених на інформування громадськості і населення щодо використання водних ресурсів для гідроелектростанцій, атомних і теплових джерел енергії використання енергії для перекачки і транспортування води для виробничих і побутових потреб населення, в т.ч. для зрошення сільгоспугідь.

Враховуючи актуальність цієї тематики по збереженню та відтворенню  водних ресурсів в умовах Донбасу, а також для підвищення екологічної свідомості та обізнаності населення регіону обласним управлінням і водогосподарськими організаціями на радіо, в обласних («Водогосподарник Луганщини», «Единство») та районних («Антрацитовский вестник», «Трудовая слава», «Крестьянская неделя», «Життя Білокуракинщини») газетах опубліковані статті щодо виконання заходів, направлених на використання водних ресурсів для одержання джерел енергії для забезпечення потреб економіки і населення водними ресурсами, вирішення проблем з покращення якості питної води, виконання Програми щодо оздоровлення басейну Сіверського Дінця та раціонального використання, відновлення і охорони водних ресурсів головної водної артерії Луганської області.

Силами спеціалістів міжрайонних управлінь водного господарства та їх експлуатаційних дільниць проведені тематичні бесіди з учнями шкіл Станично-Луганського, Краснодонського, Лутугинського, Білокуракинського і Новоайдарського районів, міст Луганська та Свердловська, із студентами Слов’яносербського коледжу сільського господарства щодо сучасного стану та пошуку шляхів у вирішенні проблем ефективного використання та збереження водних ресурсів регіону.

Проведені заходи мають ціль змінити ставлення людей до навколишнього природного середовища та підняти їх особисту відповідальність за стан водних ресурсів рідного краю.


 

 

05.02.2014 р.

31 січня 2014 року на сесії обласної ради була розглянута й затверджена Регіональна програма розвитку водного господарства Луганської області, спрямована на розвиток області в економічній, соціальній та екологічної сферах. Розробниками Програми виступили фахівці Луганського обласного управління водних ресурсів у співробітництві з облдержадміністрацією й обласною радою.

Регіональна програма має на меті:

 - задоволення потреб населення й галузей економіки області у водних ресурсах; захист і поновлення водних ресурсів, поліпшення гідрологічного режиму рік басейнів Сіверського Дінця й рік Приазов'я; запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з водним фактором;

 - підвищення ефективності використання меліоративних систем і поновлення ролі меліорованих земель у продовольчому забезпеченні області.

Заходи Програми будуть фінансуватися за рахунок державного, обласного, районних і міських бюджетів, а також інших, не заборонених законодавством джерел.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, становить 836,67 млн грн, з них коштів:

- державного бюджету – 321,12 млн грн;

- обласного бюджету – 181,34 млн грн;

- бюджетів міст і районів – 42,74 млн грн;

- інші джерела – 291,47 млн грн.

У результаті виконання поставлених завдань будуть досягнуті наступні результативні показники:

- площа використання зрошуваних земель буде доведена до 18,7 тис. га;

- реконструкція інженерної інфраструктури зрошувальних систем буде проведена на площі 3,55 тис. га;

- використання систем краплинного зрошення для поливу овочевих культур і багаторічних насаджень буде збільшено на 0,5 тис. га;

- придбання сільськогосподарськими й фермерськими господарствами сучасної поливної техніки буде становити 152 одиниці;

- поліпшення гідрологічного й санітарного стану 18 річок області;

- ремонт 40 шт. гідротехнічних споруджень;

- захист від підтоплення понад 5 тис. садиб в 37 населених пунктах і більш 1,3 тис. га сільськогосподарських угідь;

- будуть розроблені проекти й установлено 24,9 тис. га прибережних захисних смуг;

- визначення зони можливого затоплення паводками різного ступеня забезпеченості довжиною 165 км по трьом рікам області.

Реалізація прийнятої Програми в значній мірі визначає позицію місцевих органів влади, спрямованої на створення необхідних умов і здійснення конкретних заходів щодо поліпшення екологічної обстановки, створення умов для економічного росту й поліпшення умов життя населення регіону.

РЕГІОНАЛЬНА ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДОДАТОК 1


 

 

06.12.2013 р.

На виконання наказу Державного агентств водних ресурсів України  від 30.09.2013 № 144 Луганським обласним управлінням водних ресурсів було затверджено наказом від 13.09.2013 № 153 План заходів, щодо проведення Всеукраїнського тижня права в 2013 році, який присвячений захисту та реалізації прав людини в Україні.

З 9 по 14 грудня 2013 року в організаціях Луганського облводресурсів проходитимуть семінари на зазначену тематику, забезпечено надання безоплатної правової допомоги населенню з  питань реалізації і захисту прав людини.

Не випадково  - 10 грудня – День прав людини – міжнародне свято, яке відзначається на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини (Universal Declaration of Human Rights, UDHR).

Зазначена Декларація, прийнята майже відразу  після страшної Другої світової війни, яка зневажила всі можливі права, в тому числі і право на життя мільйонів і мільйонів людей , стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини . Уривок з виступу Генерального секретаря ООН:

«Освіта в галузі прав людини - це значно більше, ніж просто урок в школі або тема дня; це процес ознайомлення людей з механізмами, які їм необхідні для того, щоб жити в умовах безпеки і з почуттям гідності. У цей Міжнародний день прав людини давайте докладемо спільні зусилля з формування та вихованню в майбутніх поколіннях культури прав людини, щодо сприяння торжеству свободи, зміцненню безпеки та миру в усіх країнах».

В останнє десятиліття День прав людини проходить щороку під певним гаслом , який вибирає ООН. Так, в 2008 році він звучав - «Людська гідність та справедливість для всіх нас», в 2009-му - «Заборона дискримінації », в 2010 -му - «Правозахисники в усьому світі, які борються за викорінення дискримінації», в 2011 році - «Вшановуємо права людини», в 2012-му - «Мій голос має значення». Гасло Дня 2013 року - «20 РОКІВ БОРОТЬБИ ЗА ВАШІ ПРАВА» (оскільки 2013 рік - рік 20-ї річниці створення мандата Верховного комісара з прав людини).

Кожні 5 років 10 грудня, в річницю проголошення Загальної декларації прав людини, проходить церемонія вручення премії ООН в області прав людини. Вона була заснована в 1966 році для нагородження тих, хто вніс видатний внесок у справу заохочення та захисту прав людини, і вперше була вручена в 1968 році.

28.10.2013 р.

24-25 жовтня 2013 року в м. Луганську пройшов Національний Форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології».

Організаторами Форуму виступили: Всеукраїнська екологічна ліга, Центр міжнародних конвенцій та проектів, ТОВ «Медіа ДАК» та Центр муніципальних технологій за сприяння Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та наслідків Чорнобильської катастрофи, Державного агентства водних ресурсів України, Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України, Луганської обласної державної адміністрації, Асоціації міст України, Луганської міської ради, Національної екологічної ради України.

Форум ставив перед собою мету сприяння залучення інвестицій та інновацій, реалізацію ресурсо- та енергоефективних технологій, розробку рекомендацій для комплексного розв’язання муніципальних та регіональних проблем у сфері поводження з твердими побутовими відходами, сприянню співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування громадських організацій, науки, бізнесу, формуванні нормативно-правової бази у сфері поводження з відходами, налагодження та зміцнення міжнародного співробітництва, збереження довкілля, впровадження засад збалансованого розвитку в Україні.

В роботі Форуму взяли участь представники органів державної влади ті місцевого самоврядування, науковці, бізнес-структури, які працюють у сфері поводження з відходами, підприємства-виробники техніки та технічного обладнання для збирання, транспортування, зберігання та переробки відходів, установи, які працюють у галузі екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища, природоохоронні громадські організації, ЗМІ. Загальна кількість учасників Форуму – 250 осіб.

В Програмі Форуму відбулися Перша і Друга пленарні сесії, відкриття полігону твердих побутових відходів у м. Луганську, семінар-практикум, круглі столи, Презентація Національного проекту «Чисте місто», Презентація громадської екологічної кампанії «Батарейкам – утилізація», Презентаційно-ділова зона та тематична виставка «Управління відходами».

Згідно з окремою програмою в приміщенні обласної державної адміністрації проведена нарада на тему «Про напрямки державної водної політики щодо оздоровлення річки Сіверський Донець та раціонального використання водних ресурсів».

В роботі наради взяли участь: Проскуряков О.А. – Міністр екології та природних ресурсів України, Темник Г.П. – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Сташук В.А. – Голова Державного агентства водних ресурсів України, Пристюк В.М. – Голова Луганської обласної державної адміністрації, Голенко В.М. – Голова Луганської обласної ради, Репицький А.В. і Міхєєв С.О. – заступники голови Луганської облдержадміністрації, Антоненко В.Є. – начальник Сіверсько-Донецького БУВР, Букрєєв Ю.В. – начальник Луганського обласного управління водних ресурсів, Арапов О.А. – директор Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації, Тимочко Т.В. – голова Всеукраїнської екологічної ліги, заступники голів та керівники Департаментів екології і природних ресурсів Донецької та Харківської адміністрацій, інші зацікавлені спеціалісти з цих проблем.

Нараду вів та виступив з доповіддю Сташук Василь Андрійович. В обговоренні доповіді були висунуті першочергові заходи щодо оздоровлення басейну річки Сіверський Донець:

 - здійснення подачі необхідних обсягів дніпровської води для проведення водообміну у водосховищах та оздоровлення річок басейну Сіверського Дінця;

- будівництво та реконструкція очисних споруд, упорядкування водовідведення на об’єктах житлово-комунального господарства та промисловості;

- розчистка русел річок та водосховищ;

- створення станцій автоматичного контролю стану вод;

- залучення наукових установ та громадських організацій, просвітницька діяльність, робота з місцевими громадами.

Вирішення проблем оздоровлення річки Сіверський Донець залежить від конкретних дій та невідкладних, поставлених нарадою перед Держводагентством, Мінфіном, Мінприродою, Мінрегіону України та конкретних дій Донецької, Луганської та Харківської адміністрацій. На Нараді було вирішено створити робочу групу під головуванням Голови Державодагентства України Сташука В.А., в яку повинні увійти представники Департаментів екології та природних ресурсів, управлінь водних ресурсів, охорони, використання та відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства, науковці. 

25 жовтня 2013 року були підведені підсумки роботи Національного Форуму, де з заключними словами виступили Тимочко Т.В. та Пристюк В.М., та була ухвалена резолюція Форуму.


 

 

25.09.2013 р.

На виконання Указу Президента України від 27.06.2013 р. №351 "Про внесення змін до Положення про Державне агентство водних ресурсів України" та наказу Держводагентства України від 05.09.2013 р. №132 "Про затвердження Плану заходів щодо виконання Указу Президента України від 27.06.2013 р. №531" водогосподарськими організаціями Луганського облводресурсів підготовлені та розглянуті попередньо на місці за участю фахвців Держводагентства України пропозиції щодо оптимізації структури водогосподарських організацій з урахуванням показників реальної роботи меліоративних об'єктів, існуючих потужностей, експлуатації штучних водойм, об'єктів протипаводкових захисних споруд.


 

29.07.2013 р.

У червні - липні 2013 року в обласному та підвідомчих організаціях облводресурсів териториальним управлінням Держгірпромнагляду у Луганській області проводилась планова перевірка з питань охорони праці та промислової безпеки. Перевірялись вимоги законодавства з охорони праці, особливо з питань безпечної роботи в електроустановках, газозварювальних робіт, належного утримання гаражних боксів, забезпечення працівників спецодягом та інше. Значна частина виявлених порушень була усунена відразу у ході перевірок, інші в установлені в приписах строки. В усіх підвідомчих організаціях на засіданнях оперативного контролю були розглянуті  питання стану охорони праці та безпечного виконання окремих видів робіт підвищеної небезпеки. По підсумкам перевірки розроблені заходи щодо усунення виявлених недоліків з  охорони праці з призначенням відповідальних осіб та термінів виконання та видані накази.


 

12 липня 2013 року в залі засідань Луганського облводресурсів за участю Манжоли О.С. – заступника начальника управління – голови технічної ради, членів технічної ради та начальників міжрайонних управлінь водного господарства проведено засідання технічної ради обласного управління з порядком денним:

1. Про консервацію об’єктів інженерної інфраструктури на зрошувальних системах Артемівського, Луганського та Станично-Луганського МУВГ, які довго не працюють і виключені з плану поливу сільгоспкультур.

Після докладів начальників МУВГ та виступів членів технічної ради було прийнято виважене рішення:

-       Погодити проведення консервації насосних станцій до кінця 2013 року:

1.     По Артемівському МУВГ – 16;

2.     По Луганському МУВГ – 12;

3.     По Ст.-Луганському МУВГ – 8;

Та в строк до 01.08.2013р. доопрацювати необхідні документи для проведення консервації на об’єктах згідно Положення про консервацію меліоративних об’єктів і надати їх на затвердження в обласне управління.


 

З 1 липня 2013 року набрав чинності Закон України "Про аквакультуру", прийнятий Верховною Радою 18 вересня 2012 року.

Цей Закон визначає основні засади розвитку і функціонування аквакультури (рибництва) - виду сільськогосподарської діяльність із штучного розведення, утримання та вирощування об’єктів аквакультури у повністю або частково контрольованих умовах для одержання сільськогосподарської продукції (продукції аквакультури) та її реалізації.

 

Також Законом внесено зміни до Водного та Земельного кодексів України, які спрямовані на врегулювання правовідносин щодо користування водними об’єктами на умовах оренди.

Відповідно до статті 59 Земельного кодексу у постійне користування землі водного фонду за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування надаватимуться лише державним водогосподарським організаціям. 

Не підлягають передачі у користування на умовах оренди для рибогосподарських цілей водні об’єкти, що використовуються для питних потреб та розташовані в межах об’єктів природно-заповідного фонду.

Згідно із Законом за напрямами діяльності аквакультура може здійснюватися з метою:

- Одержання товарної продукції аквакультури та її подальшої реалізації (товарна аквакультура);

- Штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів;

- Надання рекреаційних послуг.

Дія Закону поширюється на правовідносини у сфері аквакультури, що виникають у внутрішніх водних об'єктах (їх частинах), рибогосподарських технологічних водоймах, внутрішніх морських водах, територіальному морі та виключній (морській) економічній зоні України, а також на ділянках суші території України, що використовуються для цілей аквакультури .

Встановлено, що діяльність у сфері аквакультури не відноситься до спеціального використання водних біоресурсів.

Одночасно з Законом «Про аквакультуру» набули чинності:

- Порядок розробки паспорта водного об'єкта (детальніше про документ - у матеріалі «Мінприроди вирішило, як розробляти паспорт водного об'єкта»;

- Типовий договір оренди водних об'єктів;

- Наказ Мінагрополітики від 30.01.2013 р. № 45 «Про затвердження Зон аквакультури (рибництва) і рибопродуктивності по регіонах».

Крім того, наказом від 28.05.2013 р. № 236 Мінприроди затвердило Методику визначення розміру плати за надані в оренду водні об'єкти.

Дія методики поширюється на:

- Водосховища (крім водосховищ комплексного призначення);

- Ставки;

- Озера;

- Замкнені природні водойми.

Методика є обов'язковою для застосування органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування при укладенні ними договорів оренди водних об'єктів.

Розмір плати за наданий в оренду водний об'єкт розраховується за рік у гривнях і залежить від значень визначених у методиці таких коефіцієнтів:

- Коефіцієнт, що враховує мету використання водного об'єкта;

- Коефіцієнт, що враховує тип водного об'єкта;

- Коефіцієнт, що враховує місцезнаходження водного об'єкта;

- Коефіцієнт, що враховує можливість регулювання водного об'єкта;

- Коефіцієнт, що враховує глибину водного об'єкта;

- Коефіцієнт, що враховує заростання водного об'єкта вищою рослинністю.


 

14.06.2013 р.

Заходи щодо реагування на надзвичайні ситуації
у пожежонебезпечний період 2013 р.

        

На виконання доручення Держводагентства від 28.05.2013 № 2598/3/11-13 та з метою недопущення і попередження кризових ситуацій, облводресурсів виданий наказ від 04.06.2013 № 84 “Про заходи щодо реагування на надзвичайні ситуації пожежонебезпечного періоду”, згідно яких у всіх підвідомчих підрозділах проведені позапланові інструктажі, працівники ознайомлені з можливими причинами виникнення пожеж та діями у разі виникнення пожежі.

            У 2012 році проводилась інвентаризація наявності первинних засобів пожежегасіння та було придбано 31 вогнегасник на суму 3938 грн, до кінця 2013 року згідно Програми забезпечення пожежної безпеки на 2012 - 2015 роки по Луганському облводресурсів заплановано придбати первинні засоби пожежегасіння на суму 4000 грн.

            На промбазах управлінь разом з представниками СДПЧ проведено аналіз стану пожежних гідрантів, водоймище Луганського МУВГ заповнено водою. Шляхи евакуації підтримуються у належному стані, виробничі, складські будівлі та господарські території очищені від спалимих матеріалів. Наказами по управліннях  призначені відповідальні особи за зберігання та використання вибухонебезпечних речовин, балонів з газом, заборонено накопичення в потенційно пожежонебезпечних зонах легкозаймистих матеріалів.

            В усіх підвідомчих організаціях створені та діють пожежно-технічні комісії та добровільні  пожежні дружини, але за відсутністю коштів члени добровільних пожежних дружин не застраховані. На святкові та вихідні дні розроблені та затверджені в усіх управліннях та ГГМП графіки чергування, на виробничих нарадах постійно розглядаються питання забезпечення протипожежного захисту виробничих об’єктів.

            Проводяться додаткові інструктажі з працівниками щодо заборони купання в необладнаних для цього місцях та недопущення купання інших осіб на водогосподарських об’єктах, голови профспілок управлінь також проводять бесіди з робітниками організацій та членами їх сімей щодо правил поведінки під час перебування на  водоймах та у випадках виникнення пожежі.


 

10.06.2013 р.

08.06.2013 р. на території Луганського обласного вищого училища фізичної культури за сприяння громадської організації "Луганське обласне товариство меліораторів та водогосподарників" відбулась Спартакіада серед працівників водогосподарсько-меліоративного комплексу області, в якій взяли участь 5 команд: обласне управління, Артемівське, Луганське, Станично-Луганське МУВГ та Луганська ГГМП. Учасники змагалися в наступних дисциплінах: міні-футбол, волейбол, стрільба з пневматичної гвинтівки, армрестлінг, перетягування канату, естафети та конкурс куліша.

За підсумками змагань за загальним заліком перемогу одержала команда апарату облводрсеурсів. Другу та третю сходинки п'єдесталу зайняли Станично-Луганське МУВГ та Луганське МУВГ відповідно.

За окремими дисциплінами місця розподілилися наступним чином:

Міні-фубол:
1. Апарат облводресурсів.
2. Луганська ГГМП.
3. Станично-Луганське МУВГ.


Волейбол:
1.
Станично-Луганське МУВГ.
2.
Апарат облводресурсів.
3. Артемівське МУВГ.

Стрільба з пневматичної гвинтівки:
1.
Апарат облводресурсів.
2. Луганська ГГМП.
3. Луганське МУВГ.
А також в індивідуальних змаганнях:
1. Понамарьов Віктор Олександрович (ЛГГМП).
2. Герман Анатолій Іванович (Апарат).
3. Манжола Сергій Олександрович (Апарат).


Армрестлінг:
1. Шевченко Ігор Олегович (Артемівське МУВГ).
2. Радченко Сергій Петрович (Ст.-Луганське МУВГ).
3. Ісіченко Олександр Володимирович та Куцевський Віталій Сергійович (обидва з Артемівського МУВГ).


Естафета:
1. Луганське МУВГ.
2. Станично-Луганське МУВГ.
3. Артемівське МУВГ.


Перетягування канату:
1. Артемівське МУВГ.
2. Луганське МУВГ.
3. Луганська ГГМП.


Та у конкурсі куліша найкращий куліш вдалося приготувати працівникам Луганської ГГМП.
Всі призери нагороджувалися почесними кубками та медалями.

18.05.2013 р.

16 травня 2013 року до Дня працівників водного господарства України з метою підготовки матеріалів про роботу водогосподарсько-меліоративного комплексу області і публікації їх в обласній профспілковій газеті "Единство" та спеціального випуску номера власної газети "Водогосподарник Луганщини" на водогосподарських об'єктах (виробничих базах управлінь, експлуатаційних дільниць, насосних станціях) була організована зустріч на робочих місцях ветеранів-меліораторів та передовиків виробництва з головою обласної профспілкової організації працівників АПК Білоусовим М.М. та кореспондентом газети "Единство".

Під час зустрічі, яка мала діловий та душевний характер, керівники, фахівці та робітники водогосподарських організацій поділились своїми думками і спогадами про зародження майже 50 років тому меліорації в області, розповіли, як проводилась робота щодо будівництва, реконструкції та експлуатації меліоративних систем в минулому і сьогодні.

З співбесід з багатьма фахівцями меліоративної справи виникає найважливіший висновок - меліорація в області є, вона працює на врожай, оскільки збережено головне - кадровий потенціал високопрофесійних спеціалістів та робітників, які і сьогодні в дуже складних умовах виконують покладені на них завдання і цілодобово подають на поля і сади животворну вологу для отримання високих врожаїв сільгоспкультур в регіоні.

Матеріали про ці зустрічі будть опубліковані в газетах "Единство" та "Водогосподарник Луганщини" в кінці травня цього року.

13.05.2013 р.

8-9 травня 2013 року працівники водогосподарських організацій облводресурсів взяли участь в святкових заходах Артемівскього району та м. Луганська з відзначення 68-ї річниці Перемоги у Великй Вітчизняній війні 1941-1945 років, а саме: у мітингу-реквіємі біля братської могили воїнам ВВВ в районі кінотеатру "Буревісник" та мітингу до Дня Перемоги біля Пілону Слави.

З метою вшанування ветеранів ВВВ, які працювали у водогосподарських організаціях, з ними проведені святкові зустрічі з оголошенням подяки та надання грошових допомог.

8 травня з метою патріотичного виховання молоді в школі №27 проведена зустріч з ветеранами Шеховцовим І.М. та Мураєм П.І., які проживають в Артемівському районі м. Луганська.

02.04.2013 р.

1 квітня 2013 року Станично-Луганському МУВГ виповнилося 25 років із дня заснування. Саме цього дня 1988 року в районі було введено в експлуатацію Станично-Луганську міжгосподарську зрошувальну систему із площею зрошення 10,4 тис. га. Усього в цей період управління обслуговувало 25,1 тис. га зрошуваних земель, на яких працювало 490 дощувальних машин різних марок.

Першим очолив колектив молодий, але вже досвідчений меліоратор і талановитий організатор виробництва Кірюшин Володимир Миколайович, який за 10 років свого успішного керівництва зробив чимало для рідного колективу у вирішенні щоденних проблем, у першу чергу, у формуванні й становленні трудового колективу, зміцненні його кадрового потенціалу, створенні належних умов для продуктивної роботи. Особливу турботу він проявляв у забезпеченні молодих сімей житлом. За 4 роки всі працівники, які потребували житла (33 родини), отримали квартири. Колектив управління активно розбудовував підсобне господарство (вирощував рибу, виробляв мед). Володимира Миколайовича Кірюшина змінив інший професіонал – наладчик меліоративного устаткування Михайлюк Сергій Тимофійович, який до цього 20 років успішно очолював ПМК-246 Луганського облводгоспу. Він і сьогодні ефективно керує Луганською експлуатаційною дільницею управління.

З 2001 року управління прийняв Радченко Сергій Геннадійович, під керівництвом якого колектив у непростих фінансово-економічних умовах забезпечує виконання необхідного комплексу ремонтно-експлуатаційних і доглядових робіт, підтримує працездатність основних меліоративних фондів, виконує договірні зобов'язання з подачі води на зрошення.

Сьогодні, підводячи підсумки пройденого колективом шляху, ми високо цінуємо досвід передовиків виробництва, ветеранів праці, що працюють із моменту заснування управління, а саме: Степаніциної Ніни Олександрівни, Чебанової Олени Іванівни, Михайлової Надії Василівни, Проненко Олександра Васильовича, Чугрія Івана Миколайовича, Гусака Віктора Вікторовича, Горбатенко Миколи Григоровича, Трофимчука Петра Михайловича, Мадєєва Євгенія Петровича.

Особливі слова подяки необхідно сказати ветеранам управління, які внесли великий вклад у розвиток меліорації регіону й зараз перебувають на заслуженому відпочинку: Акініну Володимиру Олексійовичу, Агафонову Григорію Денисовичу, Кобзар Ганні Леонідівні.

Сьогодні перед колективом управління стоять непрості, але дуже важливі завдання – зберегти в працездатному стані державні меліоративні фонди, раціонально використовувати фінансові, енергетичні й матеріальні ресурси, виконати підвищені договірні зобов'язання по подачі поливної води сільгоспвиробникам і садівникам і на цій основі підвищувати врожайність сільгоспкультур, а значить, поліпшувати життя людей.


 

26.04.2013 р.

З 1 квітня по 10 травня 2013 року відповідно до Указу Президента України від 06.08.1998 р. №855/98 "Про День довкілля", розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 р. №777 "Деякі питання проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля" та наказу Держводагентства України від 28.03.2013 р. №47 "Про проведення місячника благоустрою" водогосподарськими організаціями облводресурсів проводились заходи щодо приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об'єктів, каналів, прибережних захисних смуг, на меліоративних системах та водогосподарських спорудах, на територіях адміністративних будівель, виробничих баз управлінь, експлуатаційних дільниць та насосних станцій.

20 квітня 2013 року відбулас щорічна акція "День довкілля" ("День благоустрою"). Станом на 26 квітня 2013 року в цій акції взяли участь 595 працівників водогосподарських організацій. Ліквідовано 13 сміттєзвалищ, прибрано 20,7 га території, вивезено 51 м3 побутових відходів, висаджено 162 дерева, 136 кущів, упорядковано 6,2 тис. м2 газонів та квітників.

До акції залучалася учнівська та студентська молодь, громадськість.


 

Создание сайта
Лаймнет